Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Jõulud! Tõenäoliselt on ühele harju keskmisele inimesele juba novembri algusest selle püha saabumisest aimdust andnud raagus puudel sinistes tunkedes ronivad džentelmenid; punaste tüttmütsidega ehitud näotud Koduextra ja Jyski reklaamlehed; pakkepaberi rullidega kaubanduskeskustest väljuvad naisterahvad ja õhtuti diivanitel hõõgveini joovad abikaasad. Minu selle aasta kõige suurem jõulutunde tekitaja on aga vaieldamatult olnud exceli-tabel nimega tellimused.xlsx.
Ja mul on selle üle suurim rõõm. Eriti suur rõõm on see, et juba kuu aega ei tööta ma oma väikeses päikapiku töökojas üksi, seega saame, jõuluvana poolt kuutöötaja tiitliga pärjatud, Krissuga vastu võtta rohkem tellimusi kui ma seda üksi ealeski teha oleksin võinud, je.
Ühel mõne nädala kaugusel päeval pildistasime ühte imearmast eritellimust. Pildistamiseks laenasime Pääreni voodit, aga nüüd rõõmustab kogu see helgus juba mitu nädalat Sofiat. Komplekti kuulus lisaks kolmele erisuuruuses öökullipadjale ka lapitekk, nimega lipukeste rida ja hunnik pisikesi öökulle, mis oma koha Sofia kardinapuu küljes leidsid. Suur pai tellijale, oli tõeliselt põnev ja loov kõike seda omavahel sobitada ja töötama saada!
Minu tellimused.xlsx on valmis vastu võtma veel mõned tellimused, je!
Pöörduda võib facebooki kaudu SIIN või kirjutades fabritseeritudaktid@gmail.com.
Suur öökullipadi 28 eurot (nimega/ tekstiga 30 eurot)
Keskmine öökullipadi 26 eurot (nimega/ tekstiga 28 eurot)
Väike öökullipadi 22 eurot (nimega/ tekstiga 24 eurot)
Pihuöökull 12 eurot
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.