Kolmapäev oli supipäev, sest koolis oli toiduvalmistamistehnoloogia esimene loeng, mis sisaldas endas kõikvõimaliku toidu, mis vähegi köögiviljaga seostus, tegemist. Kokad oldi paaris ja mina olin Kelliga, me moodustasime konkurentsitult paarima meeskonna, olgugi, et supp suutis osaliselt ennast põhjakõrbeda tunnistati see siiski heaks ja pealekauba ilusaks. Pärast pesime põrandad ja prügi välja viies tegime võimalikuks selle koti pika ning imelise teekonna sinna, kuhu ta süda kuulub. Lubage esitleda: porgandipüreesupp porgandirataste, valmistamise ja kokkadega.

Peale seda kui supp oli otsa söödud lubati mul koju viia Algo, kes oleks justkui ka vahepeal oma kätt paarid päevad porgandipüreesupis hoidnud, sest see nägi peale kõikvõimalike arstide läbiviidud töötlusi, modelleerimisi ja modifitseerimisi erinevate terariistadega välja vähemalt niisama oranž kui äsja minu kõhtu voolanud soe püree. Ise näis ta selle tonaalsusega oma käel üpriski rahul olema, nii rahul kui saab olla ühe käega, millele keegi arstikraadiga onu mõned päevad tagasi paar kruvi oli sisse puurinud ning millega nüüd iga kahe tunni tagant trennis tuleb käia.

Õhtul toimus Eesti Loomakaitse Seltsi käsitööõhtu, millel polnud vähematki pistmist ei porgandipüreesupi ega oranži värvusega. Hoolimata sellest, et liinitöölisi tuli kohale oodatust veidi vähem – 10 – oli päris tore. Ja ma ei mõtle praegu, et tore nagu mingi emotsioone ebatekitav olukord, mis pole ei halb ega hea, ei ilus ega kole, ei kurb ega rõõmus; ma ei mõtle praegu ka seda toredat, mida joonistamise ja maalimise õppejõud pahatihti minu taieste kohta oli sunnitud ütlema või toredat, mida algkassi õpetajad viisakalt oma õpilaste tööde peale välja pilluvad, sest tõde oleks või-bolla liiga kole või siis esiti liiga ohtlik öelda, sest vanemad on tal rikkad ja heade advokaatidega ning kodu Peetri külas; vaid ma mõtlen tore; tore nagu eesmärgiga, soe, inspireeriv ning tulemusrikas. Omalt poolt jätsin sinna maha hunniku sõbrapäeva kaarte, mida ennemini siingi nähtud ja mida saate nüüd soetada siit. Mõned teised tegid seal väga ilusaid asju, nii ilusaid, et isegi algklassiõpetaja söandaks nende peale, pihta ja kohta öelda enamat kui tore.
Loodan, et kõik said minu edastatavatest juhtnööridest, mis seondusid savi, pva ja küünelakiga, piisaval kogusel aru ning on rahul, et sellisest üritusest osa võtsid, mina olen ja ootan huviga järgmisi pakkumisi, tegemisi, andmisi, võtmisi ja olemisi.