Skip links

KKK

annalutter on üleni ja üksnes armastusega loodud sisustuselementide ning aksessuaaride kaubamärk.

Selle kaubamärgi taga, sees ja ümber on noor ema, blogija, käsitööõpetaja, raamatuautor ja kirglik sisustaja – Anna Lutter, kelle jaoks taaskasutus ja käsitöö on elustiil. Fabritseering peegeldab autori olemust ning kasvab ja areneb koos selle loojaga.

annalutter kaubamärgi sihks on maailma päästmine temale jõukohases suuruses, püüdes asjades näha üllatavaid väärtuseid ja ebastandartseid funktsioone. Maailma ilusamaks kohaks muutmiseks pole ju ometigi midagi ilmvõimatut. Eriti, kui mõista, et ilu ja rõõm peituvad väikestes asjades. Neid ei pruugi alguses märgata, aga see ei tee neid vähemolulisteks.

Soorita ost meie e-poes! Personaliseerimata, tavatellimused postitame 1-4 tööpäeva jooksul. Personaliseeritud tellimuste tooted valmivad umbes nädalaga, kui on väga kiire, siis kirjuta ja joonista (info@annalutter.com), äkki veab!

Tellimused toimetavad kohale Itella Smartpost või Omniva. Kui Sa elad või satud Saku Valda, siis saab ka meie staabist, Kurtnast, kätte!

Eritellimuste ja -soovide korral võib pöörduda samuti läbi Facebooki lehe või kirjutada info@annalutter.com.

Tellimuse eest saab tasuda pangalingi ja deebet- või krediitkaardiga.

Püüame omalt poolt teha kõik, et Sinuni jõudev öökull, kikilips või mõni muu toode valmistaks rõõmu ja oleks kvaliteetne. Kõik meie tooted valmivad läbinisti käsitööna, seega võib neis siiski esineda väikeseid iseärasusi. Mittesobivad või liiga iseärased tooted on võimalik vahetada või tagastada.

Tahame, et meie tooted tooks rõõmu, seega anna meile oma ümbervahetamis- või tagastamissoovist teada, kirjutades aadressile info@annalutter.com ning me saadame Sulle täpsed juhised.

Meie fabritseeringut saab näha ja katsuda meie edasimüüjate juures:

Scandikids

Nona

Sidruniga tee

Rüblikud

nEst

Samuti leiab meie tooteid veebikeskonnast bebee.ee ja kixik.ee.

Osaleme vahetevahel ka erinevatel laatadel ja turgudel, kõige päevakajalisemat infot nende kohta leiad meie Facebooki lehelt ja Instagramist.

Jah, ikka!

Kui Sa tahad annalutter tooteid oma poodi müüki panna või on Sul meile mõni muu tore pakkumine, siis võta julgelt ühendust info@annalutter.com.