Skip links

Käesolevad lepingutingimused kehtivad ANNA RUUM OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.annalutter.com. Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Konkreetse tellimuse kättetoimetamise aja kohta saate alati infot meile helistades või e-maili kirjutades. Tarne käib üldjuhul läbi SmartPost’i, Omniva või kasutades kullerit.

  • Makse- ja tarnetingimused

Täpsema info makse- ja tarnetingimuste kohta leiab meie makse- ja tarnetingimuste lehelt.

  • Makseviisid ja arvelduse valuuta

Kauba eest saab tasuda pangalinkide või deebet- ja krediitkaardiga. Kõik arveldamine toimub eurodes.

  • Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun  kiri aadressile info@annalutter.com. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

  • Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@annalutter.com. Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada! Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Puuduse hüvitamise alla ei kuulu järgmised vead, mis on tekkinud:

  1. välistel põhjustel ehk ostja poolt tahtlikult või tahtmatult põhjustatud kahjustus
  2. hooletusest või toote valest kasutamisest tekkinud kahjustus
  3. volitamata isiku teostatud hooldusest või kõrvalise isiku poolt sooritatud remondist tekkinud kahjustus
  4. toote tavapärane kulumine
  • Privaatsuspoliitika

Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.