Skip links

Sõnumiga padi

34,00 42,00 

Personaalse sõnumiga padi sobib imehästi kingituseks mõnele väga erilisele inimesele: tikime padja paremasse nurka mustale kangale halli niidiga just täpselt selle lause või need sõnad, mis Sinu meelest sinna kõige paremini sobiksid!

Tekstiilitööstuse jääkidest käsitsi valmistatud hallidest ja mustadest lappidest kokku õmmeldud padjal on halli niidiga tepingud: need lisavad padjale erilise nüansi. Padja paremal küljel on pruun nahkdetail. Padi on täidetud padjatäite materjaliga.

Vastavalt sellele kui palju on Sul sõnu või kui pikk on padjale minev tsitaat või mõte, vastavalt sellele genereerub ka hind.

 

Sõnade arv tikandil (kirjavahemärgid ei lähe sõnade arvestusse)

 

  • Kuni 5 sõna // hind 34
  • Kuni  10 sõna // hind 36
  • Kuni 15 sõna // hind 38
  • Kuni 18 sõna // hind 42
Tühjenda
 €
SKU: N/A

Kirjeldus

Käsitööna valminud padja valmis mõõdud on 45 X 45 cm. Padja teeb eriliseks padjal olev sõnum: tikime halli niidiga mustale detailile täpselt need mõtted ja sõnad, mis Sinu meelest sinna kõige paremini sobiksid.

Padi on halli-musta värvikombinatsiooniga. Tüübilt on tegemist dekoratiivpadjaga ehk siis täide padja seest (ilma harutamata) välja ei käi: patja saab pesta mugavalt koos täitega pesumasinas – võib kuivatada ka kuivatis. Täide ei ima endasse vett ja kuivab väga kiirelt.

 

Lisainfo

Sõnade arv tikandil

Kuni 5 sõna (34€), Kuni 10 sõna (36€), Kuni 15 sõna (38€), Kuni 18 sõna (42€)