Skip links
  • Kauba eest tasumine pangalingiga

Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, vajutage lehe paremal ülemises osas olevale ostukorvi lingile (ostukorvi ikooni kõrval on kuvatud korvis olevate esemete kogumaksumus), mis viib Teid ostukorvi lehele. Kui Te ei soovi rohkem tooteid korvi lisada, siis vajutage “Mine kassasse” nupule.

Kontrollige järgmisel lehel üle oma ostukorvi sisu. Tellimuse vormistamisel täitke tärniga tähistatud väljad. Kui valisite tikandiga padja siis märkuste lahtrisse kirjutage soovitud tikand.

Valige sobiv transport ja kuhu soovite tellimust toimetada.

Leidke lehe allosas Teile sobiv pangalink ja klõpsake soovitud panga ikoonile.

Kui olete läbi lugenud ja aru saanud üld- ja maksetingimustest,  tehke linnuke vastavale väljale ja vajutage “Esita tellimus” nupule, mis suunab Teid valitud internetipanka.

Avanenud aknas sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenete oma internetipanga kontole

Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele tellimuse eest

Kinnitage või tühistage maksekorraldus

  • Kauba eest tasumine deebet- või krediitkaardiga

Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, vajutage lehe paremal ülemises osas olevale ostukorvi lingile (ostukorvi ikooni kõrval on kuvatud korvis olevate esemete kogumaksumus), mis viib Teid ostukorvi lehele.

Kui Te ei soovi rohkem tooteid korvi lisada, siis vajutage “Mine kassasse” nupule.

Kontrollige järgmisel lehel üle oma ostukorvi sisu. Tellimuse vormistamisel täitke tärniga tähistatud väljad. Kui valisite tikandiga padja siis märkuste lahtrisse kirjutage soovitud tikand.

Valige sobiv transport ja kuhu soovite tellimust toimetada.

Leidke lehe allosas Teile sobiv deebet- või krediitkaardi pakkuja ja klõpsake soovitud teenusepakkuja ikoonile.

Kui olete läbi lugenud ja aru saanud üld- ja maksetingimustest,  tehke linnuke vastavale väljale ja vajutage “Esita tellimus” nupule, mis suunab Teid turvalisele estcard.ee kodulehele (pankade kaardikeskus), kus tuleb Teil täita krediitkaardimakse jaoks vajalikud väljad:

Kaardi nr. on Teie 16-kohaline krediitkaardi number. Palun täitke see ilma tühikuteta ja kriipsudeta. Kehtivus (KKAA) on kaardi kehtivuse lõpp. Kirjutage see ilma püstkriipsuta – näiteks 0811 (august 2011) CVV2 on kaardi turvakood. Leiate selle oma krediitkaardi tagaküljelt. Kui Te ei leia oma kaardi CVV2 koodi, pöörduge palun krediitkaardi väljastanud panga poole. Nimi on täisnimi krediitkaardilt. Kui Teie nimes esineb täpitähti ja makse ebaõnnestub, proovige ka täpitähtedeta varianti, kus ä -> a ja ö -> o jne.

Pärast kõigi väljade täitmist vajutage nupule “Autoriseeri” ja vastus makse õnnestumise või mitteõnnestumise kohta ilmub peatselt.

Ärge vajutage nuppu kaks korda.

NB! Meie server ei säilita Teie krediitkaardiandmeid, vaid need suunatakse automaatselt pankade kaardikeskusesse. Kui makseprotsess erineb kirjeldatust siis palun võtke täiendavate juhtnööride saamiseks ühendust!

Peale makse sooritamist vajutage ka nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”

Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja annalutter.com internetipoe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Me ei saa teada Teie pangakonto infot vaid ainult seda, kas makse sooritati või mitte.

  • Kauba kättetoimetamine

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Pakk saabub tellimuse kinnitamisel Teie poolt valitud pakiautomaadi asukohta. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum ja e-kiri uksekoodiga, mille alusel te kauba pakiautomaadist kätte saate.

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Reeglina jõuab kaup kohale 3-7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust ja kui Teie soovite oma tellimuse käige kohta infot siis kindlasti kirjutage või helistage!

Personaliseerimata, tavatellimused postitame tavaliselt 1-4 tööpäeva jooksul. Personaliseeritud tellimuste tooted valmivad umbes nädalaga, kui on väga kiire, siis kirjuta ja joonista (info@annalutter.com), äkki veab!

Pakiautomaatidega tarne puhul on transpordi maksumus 3.20 eurot. Ja kui Sa elad või satud Saku Valda, siis saab ka meie staabist, Kurtnast, kätte!

  1. SmartPost

SmartPOST on lihtsaim moodus kauba kättesaamiseks – automaadist saab paki kätte mugavalt ja Teile sobival ajal.

Tellimuse vormistamisel valige kättetoimetamise viisiks SmartPost ning seejärel valige automaat, kuhu kaupa saada soovite.

Pakiautomaadi uksekood saabub teile nii SMS-i kui E-maili teel – sellega saate oma paki kätte.

2. Omniva

Omniva on ajaliste piiranguteta moodus kauba kättesaamiseks – automaadist saab paki kätte ööpäevaringselt.

Tellimuse vormistamisel valige kättetoimetamise viisiks Omniva ning seejärel valige automaat, kuhu kaupa saada soovite.

Pakiautomaadi uksekood saabub teile SMS-i või E-maili teel – sellega saate oma paki kätte.