Skip links

Hallid kindad kinkepakendis

30,00 38,00 

Meil on palju ühist, aga me oleme siiski erisugused: HELEhalli värvi villase kindapaari vasaku käe kinda ots on musta värvi, parema käe kinnas on üleni HELEhall. Parema käe kinda randmel on must nahkdetail, millele on võimalik juurde tellida tikand. Tikand tehakse mustale nahale musta niidiga. Nahkribal tikand on võimalik tellida ka mõlema käe kindale (vasaku käe kinda tikand asub kinda peal pool, randme vasakus osas (peegelpildis parema käe kindaga). 

NB! Kuna kasutame valmistamisel tootmisjääke, siis vahepeal on meie jäägid muutunud pigem HELEHALLIKS – kui fotol olev tumehall 🙂 – kui soovid praegu saadaolevast toonist lisafotot, siis kirjuta info@annalutter.com

Enamus nimed/ tekstid on võimalik paigutada ka ühte ritta – kui Sul on kindel visioon, kuidas tikand kindal olla võiks, siis anna kindlasti tikandi lahtris sellest mulle märku ja vaatame, mis teha saab!

Kindad on neljas erinevas suuruses: XS, S, M ja L ning sobivad imehästi nii naistele kui meestele. Soovitatavad suurused ja enda käe ümbermõõdu mõõtmine on näidatud kõrval oleval fotol. 

Tühjenda
 €
SKU: N/A Saadavus 97 laos

Kirjeldus

Iga kindapaar on pakendatud üliägedasse sõnumiga kinkekarpi. Sõnum karbil: “Me oleme paar. Meil on palju ühist, aga me oleme siiski erisugused. Me saame hakkama üksi, aga koos oleme eriti head.” Kinkekarbi sees on kindad pakitud siidpaberisse ja lisaks on karbis ka armas temaatiline kaart: “Me oleme paar”. Kaardi tagumisele küljele saad oma kallile inimesele oma käega kirjutatud sõnumi jätta! 

Käsitööna Eestis valminud ja Eestis disainitud kinnaste valmistamisel on kasutatud ka tootmisjääke. Kinnaste välimine pool on 60-70% villa sisaldusega kangast. Sees on mõnusalt pehme vooder ning lisaks ka tuuletõkkekangas, mis teeb kindad eriti soojaks! Nahkdetail on naturaalsest nahast, tegemist on taaskasutatud nahaga. 

Kinnaste puhastamisel kasuta käsipesu ja villa pesemise vahendeid. Võimalusel püüa nahkdetaili mitte väga palju leotada, sest sellele ei meeldi väga märjaks saada. Nii toimides püsivad kindad kõige kauem vormis! 

 

Lisainfo

Kinda suurus

L, M, S, XS

Kinda tikand

Ilma tikandita (0€), Tikand mõlemal kindal ( 8€), Tikand paremal kindal ( 4€)