Skip links

Kott #liisu

26,00 

Spetsiaalselt kõikidele praegustele ja tulevastele emadele disainitud riidest kott on pakitud armsa ja olulise sõnumiga kinkekarpi. Praktiline kott sobib imehästi – koos kimbu ema lemmiklilledega – emadepäeva hommikusse, pannkookide kõrvale.

Et emasid koorma kandmisel kõige paremini aidata, on kotil kaks paari sangasid (tugevast rihmapaelast valmistatud) – väiksemate sangade pikkus on 26 cm ja suuremate sangade pikkus on 70 cm. Koti kõrgus on 48 cm ja laius 37 cm, põhjalaius 6,5 cm. Kott on valmistatud käsitööna puuvillasest kangast. Koti põhi on must (19 cm) ja koti #liisu ülemisel osal on tumedal taustal lilled. NB! Kuna kangamuster on suur, siis kõikidele kottidele jääb lilleline muster natuke erinevalt. Kogu kangas on nähtaval juuresolevalt kangapildilt.

Kirjeldus

Kõige ägedam emadepäva kingitus! Riidest kott #liisu on läbini käsitöö ja valmistatud armastusega. Kasulik on riidest kotti alati käekoti sees hoida, sest kunagi ei tea, millal raskuseid kandma tuleb hakata. Riidest kott #liisu sobib ideaalselt hoopis ka käekoti asemel kasutamiseks.