Skip links

Öökullipadi #pärt

29,00 44,00 

Tark öökull #pärt on läbini käsitöö ja valmistatud armastusega. Öökulli võib kasutada nii padja, mänguasja kui ka disainielemendina. Imehästi sobib ta ka katsikukingituseks!

Aluskangaks on valge fliis ning eest kenastab öökulli peamiselt taaskasutatud materjalidest ja tootmisjääkidest kombineeritud aplikatsioon, täidetud padjatäite materjaliga. Aplikatsioonid on käsitikandina ääristatud puuvillase heegelniidiga.

Öökullipatja on võimalik tellida kolmes erinevas suuruses:

 

– Suur öökull 36 X 49 cm
– Keskmine öökull 38 X 30 cm
– Väike öökull 30 X 22 cm

 

Eriti eriliseks teeb öökulli see kui paneme selle peale tikandi. Võimalik on öökulli peale masintikandis kirjutada lapse nimi, sünnikuupäev, sünni kell, kaal ja pikkus vm. Tikandi hind ühe padja kohta on 5 eurot.

Tühjenda
 €
SKU: N/A

Kirjeldus

Tüübilt on tegemist dekoratiivpadjaga ehk siis täide padja seest (ilma harutamata) välja ei käi. Pesemiseks soovitame õrna käsipesu.

Kuna kasutame öökulli esiküljel olevate aplikatsioonide materjaline taaskaustuskangaid või tootmisjääke, siis võib mõnikord juhtuda, et mõni kangas on otsa saanud ja täpselt samasugust enam võtta ei ole, siis asendame selle sarnases tonaalsuses sobiva kangaga. Kui Sinu jaoks on hästi oluline mõni kangas või muster ja tahad olla veendnud, et see on kindlasti olemas ja öökullil esindatud, siis anna tellimuse märksute lahtris sellest kindlasti märku!

 

Lisainfo

Suurus

Keskmine, Keskmine tikand, Suur, Suur tikand, Väike, Väike tikand