Skip links

pajalappide komplekt #anete

26,00 

Roheline marmormustriline pajalappide komplekt #anete on pakendatud olulise sõnumiga kinkekarpi ja sobib ideaalselt kinkimiseks emadepäevaks. Kinkekarpidel on kolm erinevat tähenduslikku sõnumit, mille seast saad valida just enda emale ja vanaemale kõige paremini sobiva!

Eestis disainitud ning õmmeldud pajalappide komplekt koosneb kahest pajalapist, millest üks on klassikaline 18 X 18 cm suurusega ruudukujuline pajalapp. Teine pajalapp on aga piklik 25 x 18 cm ning selle ühe poole ülemise kolmandiku peal asub 3 cm laiune puuvillane pael, mille vahele sõrmi pistes, saab kuumad küpsise- ja koogiplaadid ahjust paremini kätte! Mõlematel pajalappidel on riputamiseks 4 cm pikkused puuvillast paelast aasad.

Tühjenda
SKU: N/A

Kirjeldus

Ilusate mustritega pajalappe võib edukalt kasutada ka kuumaalusena. 

Pajalappide mustrilised detailid on valmistatud tootmisjääkidest (Mustrilised on pajalappide mõlemad pooled)! Pajalappide sisu on kuumakindel (termovatiin) ja neid võib pesta pesumasinas maksimaalset 40 kraadi juures. 

Praktiline ja tähendusliku sõnumiga emadepäva kingitus. Tootmisjääkidest pajalapid on läbini käsitöö ja disainitud ning valmistatud Eestis. Lisaks sihtotstarbele võib ägedate mustritega pajalappe kasutada ka kujunduselemendina köögis kui ka kuumaalusena. 

Lisainfo

Sõnum kinkekarbil

Ema – Kui asi kisub tuliseks oled alati olemas, Ema – Alati olemas kui on vaja kaitset, Ema käed on ikka soojad, Vanaema – Kui asi kisub tuliseks oled alati olemas, Vanaema- Alati olemas kui on vaja kaitset, Vanaema käed on ikka soojad