Skip links

Seljakott #saatse

32,00 

Seljakott on umbes 31 cm kõrge ja 24 cm lai – niiet A4 suurune kunstitöö mahub kenasti kotti.
Seljakoti valmistamisel on kasutatud taaskasutatud materjale. Koti alumine nahast osa on mustast kunst- või pärisnahast – naha tüüp varieerub, sest kasutame tootmisjääke (autoistmete katmisest ülejäänud detaile) ning saame kasutada seda, mis parasjagu ülejäänud on. Soovi korral saad meilt alati küsida, millisest nahast hetkel kotid laos on. Koti ülemine, mustriga kangas ning vooder on õhemast puuvillasest või segakangast – ka need on suures osas tootmisjäägid või taaskasutuses olevad materjalid.
Seljakotil on üks suur voodriga põhitasku ning kott käib kinni hõbedase metallist karabiinhaagiga.
Koti rihmad on valmistatud mustast, 25 mm laiusest tugevast kotirihma paelast ning rihmasid saab reguleerida pingutite abil. Koti riputamiseks on ülemisel serval puuvillasest paelast riputusaas.
Saadavus Laost otsas

Kirjeldus

Seljakott on läbini käsitöö ja valmistatud armastusega. Kõige parem on seljakotiga käia lasteaias, sest sinna sisse mahub täpselt ära pidžaama, kaisukas ja väike traktor või nuku. Kui on aga vaba päev, siis sobib seljakott ka hästi muuseumide, teatri või hoopis loomaaia külastamiseks. Lisaks mõnele kommile, mis alati igaksjuhuks pikemal seiklusel kaasas peab olema, saab sinna panna paki kõrsikuid ja pudeli vett.

You may also like…