Mustad kindad kinkepakendis

30.0038.00

Meil on palju ühist, aga me oleme siiski erisugused: musta värvi villase kindapaari vasaku käe kinda ots on halli värvi, parema käe kinnas on üleni must. Parema käe kinda randmel on must nahkdetail, millele on võimalik juurde tellida tikand. Tikand tehakse mustale nahale musta niidiga. Nahkribal tikand on võimalik tellida ka mõlema käe kindale (vasaku käe kinda tikand asub kinda peal pool, randme vasakus osas (peegelpildis parema käe kindaga). 

Disain näeb ette, et nimed/tekst poolitatakse meelevaldselt (poolitusreegleid järgimata) sõna keskpaigast – lühemad nimed/ tekstid on võimalik paigutada ka ühte ritta – kui Su visioon erineb tootefotol olevast, siis anna kindlasti tikandi lahtris sellest mulle märku ja vaatame, mis teha saab!

Kindad on neljas erinevas suuruses: S, M, L ja XL ning sobivad imehästi nii naistele kui meestele. Naiste suurused on S ja M ja meestele lähevad pigem L ja XL – aga disaini osas on need ühesugused, niiet sugu ei piira suuruste valikut! Soovitatavad suurused ja enda käe ümbermõõdu mõõtmine on näidatud kõrval oleval fotol. 

Puhasta

Kirjeldus

Iga kindapaar on pakendatud üliägedasse sõnumiga kinkekarpi. Sõnum karbil: “Me oleme paar. Meil on palju ühist, aga me oleme siiski erisugused. Me saame hakkama üksi, aga koos oleme eriti head.” Kinkekarbi sees on kindad pakitud siidpaberisse ja lisaks on karbis ka armas temaatiline kaart: “Me oleme paar”. Kaardi tagumisele küljele saad oma kallile inimesele oma käega kirjutatud sõnumi jätta! 

Käsitööna Eestis valminud ja Eestis disainitud kinnaste valmistamisel on kasutatud ka taaskasutatud materjale. Kinnaste välimine pool on 60-70% villa sisaldusega kangast. Sees on mõnusalt pehme vooder ning lisaks ka tuuletõkke riie, mis teeb kindad eriti soojaks! Nahkdetail on naturaalsest nahast, tegemist on taaskasutatud nahaga. 

Kinnaste puhastamisel kasuta käsipesu ja villa pesemise vahendeid. Võimalusel püüa nahkdetaili mitte väga palju leotada, sest sellele ei meeldi väga märjaks saada. Nii toimides püsivad kindad kõige kauem vormis! 

 

Lisainfo

Kinda suurus

S, M, L, XL

Kinda tikand

Ilma tikandita (0€), Tikand paremal kindal (+4€), Tikand mõlemal kindal (+8€)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.