Skip links

EMADEPÄEVA ERI!

eriti kandev kott vanaemale

43,00 

Spetsiaalselt kõikidele praegustele ja tulevastele vanaemadele mõeldud eriti suur riidest kott on äärmiselt praktiline ja mahutab absoluutselt kõik vajaliku üheks ägedaks rannapäevaks, kahepäevaseks SPA reisiks või Lottemaa külastuseks lastelastega. Muidugi on sellega imehea ka toidupoes või turul käia, sest pannkoogijahu mahub sinna ikka kohe üsna mitmeks hommikuks!

Koti sangadel on tekst “VANAEMA ON KANDEV JÕUD”. Sangasid on kotil kaks paari: ühed pikemad ja teised lühemad: et kotti saaks igal sobival moel kanda. Koti esipaanelil on sügav tasku. Tasku mustri ja värvi saab ise rippmenüüst valida – tasku valmistamisel oleme kasutanud enda teiste kottide valmistamisel üle jäänud ribasid.

Lisaks esipaneelil olevale taskule on koti sees ka teine tasku, see on lukuga. Tegelikult on kotil lukke veel: kotil on pikk (tervenisti avatav) lukk kotisuu küljes olevate klappide küljes ehk siis kotti saab kasutada nii, et lukk on lahti ja klapid vajuvad koti sisse (nii on kot täielikult avatud nagu üks hea poekott ikka ja on mugav ja kiire toidupoes toimetada), aga kui soovid, et asjad kenasti kotis püsiksid ja kott suletud oleks, siis saab luku ja kotisuu täitsa kinni ka panna!

Kott on eriti hea emadepäeva kink, sest parima kingi kotipõhja mõõdud on 27 X 47 cm ja koti kõrgus 40 cm – niiet on ikka üks suur kott küll!

Kott on pakendatud pruuni sangadeta paberkotti nii, et koti pikemad sangad saavad pakendi sangadeks.

 €

Kirjeldus

Kõige ägedam emadepäeva kink! Riidest eriti suur kangast kott vanaemale on läbini käsitöö ja valmistatud armastusega. Riidest kott on valmistatud tootmisjääkidest. Kott on nii suur (ja kandev!), et sinna sisse mahub korraga vabalt 7 saunalina või terve nädalamenüü jagu kaupu. Selle kotiga saab hästi reisida, aga väga hästi saab käia ka trennis! Üldse saab selle kotiga peaaegu kõik ära teha, sest on tõesti suur ja kandev! Kui sa tahad, et koti sisu ilmastiku või uitavate pilkude eest kaitstud oleks, siis saad koti pika luku abil kinni panna – lukk on pikem kui kotisuu klapid (ühe klapi mõõt on 43 X 14 cm), sest see on ühe mantlitootja jääk, mis oleks muidu utiliseerimisele läinud, aga nüüd lukustab Sinu asju! Koti sees oleva lukuga tasku mõõdud on 17 x 34 cm.

Koti sangad on tekstiga “VANAEMA ON KANDEV JÕUD”. Väiksemate sangade pikkus on 28 cm ja suuremate sangade pikkus 50 cm.

Kotti võib masinas pesta ja võid ta pärast ka ära triikida!

Ideaalne emadepäeva kink.