Skip links

müüginurk

See vist oli juba aasta tagasi kui ma lubasin, et paneme Pääreni ja Pelle voodid müüki, sest nad said endale uue lastetoa. Nii nagu siin blogis ikka tavaks on tõdeda, siis: mul ei ole õrna aimugi, kuidas aeg nii kiirelt läinud on ja ma midagi tehtud pole saanud. Kuna tegemist on aga päris suurte mööblitükkidega, siis tahaks need lõpuks nüüd ikkagi kuhugi kellegi juurde saata, kes neist päriselt ka rõõmu tunnevad ja mitte ei satu ahastusse nähes, kuidas nad kogu keldri ruumi enda alla võtavad. Ühesõnaga. Müüme maha kaks voodit – suurema lapse voodi ja beebivoodi ja siis elutoalaua ja ühe käru-vankri ja turvahälli. Kõigest tuleb lähemalt juttu ja ülevaadet alljärgnevalt.

MÜÜDUD. Lastevoodi – tegemist on Algo valmistatud voodiga, mis on peale Pääreni kasutamist uuesti üle lihvitud ja värvitud – ehk siis tegemist on peaaegu uue voodiga. Voodi on valmistatud 9 mm paksusest kasevineerist, värvitud valgeks, põhjas õhtusaugud madratsile. Ühes otsas kaks ratast, mis päriselt ka pöörldevad – niiet kui Sul on mõte voodiga mööda tube ringi hakata sõitma, siis on see voodi täpselt Sulle. Nagu illustreerivalt pildid näha võib, kannatab voodi ka suuremaid ja raskemaid unesid. Voodi mahutab endasse madratsi mõõtudega 140 X 70 cm ning voodi madalama serva kõrgus maapinnast on 37 cm, kõrgema 53 cm. Voodi gabariidid on 142 cm X 76 cm. Ja voodi hinnaks 150 eurot.

Beebivoodi –  tegemist on Algo valmistatud beebivoodiga, mis on peale Pelle kasutamist uuesti üle lihvitud ja värvitud – ehk siis tegemist on  samuti peaaegu uue voodiga. Voodi on valmistatud 9 mm paksusest kasevineerist, värvitud valgeks. Voodil on topelt põhi, et konstruktsioon oleks tugevam. Voodipõhja saab kasutada kahel erineval kõrgusel (vaata pilte). Voodi on valmistatud täpselt meie voodi ja kummuti vahele ja seepärast on pisut kummaliste mõõtudega. Beebivoodi gabariidid on 112,5 cm X 61 cm. Voodi kõrgus on 810 cm. Beebivoodi hind 170 eurot.

MÜÜDUD. Elutoalaud – tegemist on Algo valmistatud elutoalauaga, mis oli üks projekt minu kolmandas raamatus (niiet kui Sul on tunne, et tahaksid hoopis oma mehel sellise laua lasta teha, siis täpsed mõõdud ja juhised leiab sealt). Laud on üleni puidust, kuid laual esineb täkkeid, plekke, värvikulumist – kuna tegemist on puiduga, siis on võimalik lihvida ja värvida – aga piisab ka lihtsalt värvimisest. Lauaplaadi mõõdud on 76 cm X 110 cm ja laua kõrgus 54 cm. Laua hinnaks 70 eurot.

MÜÜDUD. Mutsy igo käru ja istumisosa. Tegemist on ühe lapse poolt kasutatud sõiduvahendiga. Täpsemalt saab selle käru kohta vaadata ja lugeda siit lingilt. Käru raamil esineb täkkeid, värvi kulumist. Käru on puhastatud ja valmis kasutamiseks. Käru komplekti juurde kuulub: raam, kookon (sisseehitatud sääsevõrk), istumisosa, originaal soojakott, seisulaud teisele lapsele, kasutamata õhkrattad, kasutama ostukorv (sest ma ei osanud seda sinna kinnitada… võib-olla ei sobi see selle mudeliga – ma ei tea, ma ei saanud sellega hakkama igaljuhul), adaptrid Maxi cosi ( Cybex turvahällile. Oli olemas ka topsihoidja, aga ma ei suutnud seda hetkel leida, kui leian, siis saab kaasa :). Komplekti hinnaks 380 eurot. Kellel on huvi, siis saan saata meilile video, kus on näidatud täkked jm – anna kommentaarides või lutteranna@gmail.com märku kui soovid täpsustavat video näha.

Cybex turvahäll – turvahäll on kahe lapse poolt kasutatud, avariivaba. Musta värvi, koos beebi sisuga. Esineb kulumist ja kangal ka toppe – häll on puhtaks pestud. Turvahälli hinnaks 30 eurot. Kellel on huvi, siis saan saata meilile video, kus hälli seisukord paremini näha – anna kommentaarides või lutteranna@gmail.com märku kui soovid täpsustavat video näha.

Kui mõni nendest asjadest pakkus Sulle huvi, siis anna märku kommentaarides või lutteranna@gmail.com ja räägime lähemalt. Asjad asuvad Saku vallas, Kurtnas – siin saab näha ja katsuda ja proovisõitu ka teha. Mööbel lahti ei käi, aga vajadusel saame ka transpordi osas ehk aidata.

Tekst ja fotod Anna Lutter

Kommenteeri

 1. See cybexi häll, mitte maxi-cosi, nagu postituses mainitud. ?

  1. Jaaaa! Ma ei tea, mis ma sinna kokku kirjutasin!
   Aitäh täpsustuse eest – parandasin tekstis ära 😛
   😀

  1. Muidugi Cybex – ma ei tea, mis ma mõtlesin seal, tundub, et ei teinudki seda üldse 😀
   Aitäh täpsustuse eest! 🙂

 2. Hei! Paistab, et hälli puhul on näpukas sisse tulnud. Pildil Cybex häll, aga tekstis Maxi Cosi :).

  1. Jaa, muidugi Cybex – aitäh täpsustuse eest!
   Mõtlemine ei ole minu rida vist 😀

 3. Hei! Tundub ju ikka Cybexi turvahäll olevat, mitte Maxi Cosi?

  1. Hei, ja muidugi Cybex – ma ei tea, mis ma mõtlesin seal, tundub, et ei teinudki seda üldse 😀
   Aitäh täpsustuse eest! 🙂