Skip links

teine

1

Ehkki veel kolm kuud tagasi kui Päärenit küsitlesime, oli ta täiesti kindel, et ta ei taha jõuludeks beebit, vaid soovib hoopis põm-põm-i (tlk trumm), siis tänaseks on ta oma hoiakuid natuke muutnud. Beebi ei ole kohta wish list-is endiselt küll saanud, kuid kellestki, kellega koos mängida saab, ta ära ei ütleks.

Ja no kui laps ikka midagi väga tahab, siis selle peab ta saama (välja arvatud juhul kui see asi on eriti jube sätendav maiustus, kole plastmassist jurakas, liiga värvline multikakangelastega pluus või mõni muu asi, mida ta lihtsalt ei peaks saama). Nii head lapsevanemad kui me ka olla ei taha, siis päris valmis mängukaaslast me suure tõenäosusega otse sünnitusmajast koju tuua ei saa. Seega esiti peab vanem vend Päären siiski beebiga leppima, kuid toetudes nii enda kui ka mõne lähema tuttava kogemustele, võin Päärenile kinnitada, et üsna pea saab ka beebist asja!

2

3

Meile saabub beebi nr. 2. Ja kui te küsite, et kas ma olen selleks valmis ja kas ma saan hakkama, siis ma pean ausalt vastama, et ma ei ole jõudnud veel kahele lapsele korraga emaks olemise üle muretseda, sest hetkel painavad mu pead paktilisemad küsimused nagu: mis värvi voodipesu õmmelda; või kuidas täpselt tuba ringi tõsta; või millise voodi Algo beebile teeb; või mis firma vanker valida; või milliseid riideid ma juurde peaks ostma; või millises kastis beebi mänguasjad on?

6

Õnneks saabub juba üsna lähema kolme nädala pärast dekreetpuhkuse esimene päev ning mul on aega nende primaarsete küsimuste üle sügavamalt juurelda. Beebi saabumistähtajaks määrati 8. mai ning kõigi eelduste kohaselt saab Päären endale väikese venna.

Meie igaljuhul väga ootame!

Fotod: Anna Lutter

Kommenteeri

  1. Väga palju õnne Teile! Omast kogemusest võin öelda, et kaks poissi on väga hea värk. Kui oled eriti tubli, siis teed veel mõne lisaks, meie nii tublid ei olnud. Aga teie alustasite varem ja võimalused on lõputud. Mida rohkem seda uhkem!

    1. Haha, aitäh innustamas, Anu! Eks me vaatame, kaugele jõuame! 😀

  2. Palju palju õnneee ! 🙂 Minul tähtajaks 7.mai ja samuti poisipõnn tulemas.

    1. Je, aitäh, nii tore kuulda! Palju õnne Sulle ja Su perele ka! Nii rõõmus uudis. 🙂