Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1

Ehkki veel kolm kuud tagasi kui Päärenit küsitlesime, oli ta täiesti kindel, et ta ei taha jõuludeks beebit, vaid soovib hoopis põm-põm-i (tlk trumm), siis tänaseks on ta oma hoiakuid natuke muutnud. Beebi ei ole kohta wish list-is endiselt küll saanud, kuid kellestki, kellega koos mängida saab, ta ära ei ütleks.

Ja no kui laps ikka midagi väga tahab, siis selle peab ta saama (välja arvatud juhul kui see asi on eriti jube sätendav maiustus, kole plastmassist jurakas, liiga värvline multikakangelastega pluus või mõni muu asi, mida ta lihtsalt ei peaks saama). Nii head lapsevanemad kui me ka olla ei taha, siis päris valmis mängukaaslast me suure tõenäosusega otse sünnitusmajast koju tuua ei saa. Seega esiti peab vanem vend Päären siiski beebiga leppima, kuid toetudes nii enda kui ka mõne lähema tuttava kogemustele, võin Päärenile kinnitada, et üsna pea saab ka beebist asja!

2

3

Meile saabub beebi nr. 2. Ja kui te küsite, et kas ma olen selleks valmis ja kas ma saan hakkama, siis ma pean ausalt vastama, et ma ei ole jõudnud veel kahele lapsele korraga emaks olemise üle muretseda, sest hetkel painavad mu pead paktilisemad küsimused nagu: mis värvi voodipesu õmmelda; või kuidas täpselt tuba ringi tõsta; või millise voodi Algo beebile teeb; või mis firma vanker valida; või milliseid riideid ma juurde peaks ostma; või millises kastis beebi mänguasjad on?

6

Õnneks saabub juba üsna lähema kolme nädala pärast dekreetpuhkuse esimene päev ning mul on aega nende primaarsete küsimuste üle sügavamalt juurelda. Beebi saabumistähtajaks määrati 8. mai ning kõigi eelduste kohaselt saab Päären endale väikese venna.

Meie igaljuhul väga ootame!

Fotod: Anna Lutter

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.