Skip links

tinglik lastetuba

Ehki värske Käsitöö ajakirja ilmumine jäi juba kahe kuu kaugusesse minevikku ja vahepeal on jõudnud lisakas aastaajale vahetuda ka saatejuhid Rahvusringhäälingu tele-eetris ning karv valgejänese seljas, ei ole ma siin veel oma rõõmu jagada jõudnud. Rõõm on, rõõmu on!
Sügisnumbris figureerisin kolme projektiga. Kaks neist oli jätk suvenumbris ilmunud lastetubade seeriale, vaata SIIT. Kolmas kaastöö puudutas samuti kodu, kuid puudutas formaalselt teisest küljest: elutoa küljest. Mitteformaalselt puudutas aga just sellest samast – lastetoa – küljest, sest vähemalt meie kodus on päeva lõpuks elutoas rohkem mänguasju kui ametlikult lastetoaks väljakuulutatud korteriosas. Näib, et võiks tinglikult ka elutoa lastetoaks ümber tituleerida ning minu kaastööd sügisnumbris ühise koondnimetaja: lastetoad – alla mahutada.
Olgugi, et väikese inimese asjaajamisi on peaaegu sama põnev jälgida kui Vladislav Koržetsi pajatatud Aktuaalset Kaamerat, siis mõnikord oleks ju ka rõõm kui elutoas asuks peale mängunõude ja porgandit otsiva Jänku Jussi ka teisigi, ebavärvilisemaid ja pisemaid detaile. Nendest detailidest teen ma aga ühe järgmise postituse, täna püsin truult lastetoas.
Kaastööde tegemine, stiliseerimine, kirjutamine ja ülespildistamine juhtus tegelikult juba üle poole aasta tagasi. Ja juhtus hästi!
  • Pildistas väikeste (ja suurte) inimeste suur sõber, alati rõõmus ja alati andekas Jaana Süld (Focustuudio)
  • Teostasin, stiilitasin ja tekstistasin mina
  • Modellideks: Hanna-Britt, Lenna ja Maria
  • Assisteerisid: Laura ja Liisi
  • Lühter ja pallid müügil ateljees Sidruga Tee (SIIN)

 

Kommenteeri