Skip links

jõulu(š/s)okk

Ma olen selle postitusega täpselt kaks kuud hiljaks jäänud, sest täpselt nii mitu aega tagasi suutsin poodidest tuvastada jõulud – igaaastane jõulušokk, sest iga aastaga survestatakse mind järjest varem päkapikukujukesed kapist välja võtma ja kolmnurksed klassikud akna peale riita särama panema, õnneks on mind lihtne survestada, niiet verivorstide sortimendi suurendamisest täiesti piisab.
Nüüd asja juurde. Mitte midagi kahemõttelist – nimega jõulusokid ainult headele lastele – nüüd e-poest saab (LINK). Eelmise aasta novembris pöördus minu poole palju murest vaevatud lapsevanemaid, toona ei saanud ma paraku neid kohe kiirelt aidata. Nüüd olen aasta kõvasti tööd teinud ja probleemidele lahendust püüdnud leida. Konsluteerisin mitmete valdkonna inimestega ning saan rõõmuga teatada, et lahendus – lapsevanemate kõige pakilisemale murele – on saabunud: laste nimega jõulusokid. Ja seegi ei ole veel kõik, lisaks nimele on nüüd tootevalikus ka üks ebamustvalge soki alleel.
Nimi fabritseeritakse sokile masintikandi meetodil. Mustvalgele lahendusele mustvalge nimi ja punasele punane nimi. Sussi ava on umbes 12-13 cm lai ja kandevõimet üsna mitme šokolaadi jagu. Sussi saab kapi või akna külge riputada väikese aasa abil. Sokki on testitud juba mitmetes eripiirkondades ning selgus, et kõikide heade laste sokid täidetakse igaks hommikus lausa 100% ulatuses. USA teadlaste läbiviidud uuringud tõestavad, et mida rohkem susse akna peale panna, seda suurem on tõenäosus saada rohkem kommi. Suuremas koguses sokke saab tellida minu epoest (LINK). Valikus on ka eelmise aasta initsiaaliga mudelid ja saab ka ilma nimeta varianti. Sokid sobivad kasutamiseks ainult headele lastele.

Fotod ja tekst Anna Lutter

Kommenteeri

 1. Olin 100% veendunud, et teen see aasta ise jõulusussid, aga võta näpust, need on kordades vingemad ja minu õmblusmasin ei võimalda tikkimist. Seega 2 sussi ostukorvis juba, telefonis days counter detsembrini ja jõuludeni olemas :).

  Kas see väike kummut musta ukseraamiga on ise tehtud? Vabandan, kui oled sellest kuskil rääkinud, aga ma tõesti ei mäleta :). Kas lapsed sealt asju ei taha näpata ja maha tõmmata :D?

  Aitäh Anna, et nii toredaid ja vingeid asju teed :)!

  1. Je, aitäh tellimuse ja head mõtete eest, Anette! Ja küll Sa ise ka millalgi sussideni jõuad 😉

   See kummut on jysk (15 eur) + ise tehtud uksed ees – juhend on minu uues raamatus “Loo ise. Kodu heaks”. Ja lapsed… mingi esimsed kaks päeva tõmbasid, aga nüüd nad nii harjunud sellega, et väga ei pane tähele seda kappi. Ma muidugi sinna mingit hullu keraamikat ei ole pannud ka :D. niiet kui keegi korve ja tekke tõmbab, siis andku aga minna!

   a.