Skip links

Progress

Kui ma esimest korda Päärenile mütse ja salle õmblesin, peaaegu natuke vähem kui aasta tagasi, ja siis neid tema, pooleaastase kuti, peal pildistada üritasin oli see otsemõtteliselt üritus: katse nurjumine; aga juba siis ma arvasin ja lootsin, et usutavasti on lihtsalt iga algus raske (loe SIIT). Nüüd, aasta hiljem, ongi Päärenist saanud eeskujulik modell ning minust aasta jagu suurema kogemusega ema ja aasta jagu eeskujulikum meelelahutaja, kes ei püüa oma last fotografeerimise ajal mänguasjade või kommidega paigal seisma ja poseerima ärgitada, vaid kes teab, et ainuvõimalus staatilise Pääreni pildistamiseks on Maša ja karu manamine ükskõik millisele ekraanile. Võttis aega üks tund, 20 protsenti arvuti akust ja 232 pildi mahu kaamera mälukaardilt.

Peale tunni ajast tööd oli Päären endiselt äärmiselt rahulik ja tasakaalukas väike inimene ja ma otsustasin seda imelist seisundit suurimalt ära kasutada ja me läksime õue. Pildistama. Ilmas oli kevadet ja Päärenis vist ka. Kui eelmisel suvel päikeseprillid ta maitsemeeltele veel suurt huvi pakkusid, siis seekord hoidis ta neid vabatahtlikult kohustuslikus korras ees.
Ja kõige lõpuks kõige tähtsam: mütse ja salle saab nüüd minult OSTA
Komplekt: müts ja tuubsall
Materjal: trikotaaž
Hooaeg: kevad-sügis, Eesti suvi ka
Saadaval erinevad värvid, vaata SIIA
Komplekt 11€
Eraldi: tuubsall 7€, müts 6€
Lisandub postikulu
Saadaval erinevad suurused (ostusoovi korral saata ka kandja pea ümbermõõt)
Tellimused Facebooki (SIIA) või lutteranna@gmail.com
Kuigi mõned kangad on juba läbimüüdud ja otsaõmmeldud ja roosasid-lillasid toone üldse näha ei ole, siis kirjutada võib ikka ja tellida, mul ei olnud lihtsalt kodust tüdrukutoone kandvat modelli võtta, Päären keeldus.
Esimesed üheksa komplekti läksid teele üleeile, je! (Pilt: instagram @lutteranna)

Kommenteeri

 1. Anna, Sul on tõesti vahva poja! Ja mütsid-sallid väga ägedad! Meil küll veel tilluke beebi kodus, kes kohe nende kandja vist poleks, kuid mõne aja pärast oleme Sul täitsa kliendid juba! 😉
  Aga räägi, kust nii ägedaid kangaid üldse praegu leida võib?

  1. Je, aitäh, Liis.
   Päären juba kuue kuuselt oli väga eeskujulik mütsi ja salli kandja. Salle muidugi tuli päevas 3-4 korda vahetada 😉

   Need konkreetsed trikotaažid kõik pärit Abakhanist, tegelt olen ostnud neid nii viimase paari aasta jooksul, aga endalegi üllatuseks leidsin veel täna sealt samasuguseid mustreid :D, muidugi oli uut head kraami ka!

  2. Väga hea! Sel juhul ma pean varsti meie sügismütside-sallide tellimuse Sulle sisse andma! 😉 Need on tõesti ägedad!