Skip links

ristlipse saab

Tundub, et evolutsioon on jõudnud müügiplatsilt kaugemalegi. Kaks postitust nädala aja sees on selles ajaveebis midagi fenomenaalset. Põhjuseid sellise olukorra sündimiseks on mitmuses. Alustan kõige uhivärskemast.
Umbes mõned päevad tagasi tulin mõttele fabritseerida lisaks täismeeste kikilipsudele ka mõned väikese inimese kikilipsud, ikka nii, et papa saaks ka Pääreni stiili järgida. Täna võtsin kätte ja tegin ära, mis see siis ära ei ole. Ja kuna esimesed neli komplekti mulle nii ilushead paistsid, siis käisime neid õhtul kohe Pääreni, Algo ja Maria peal revideerimas.
Plaanin selliseid järgmise nelja öö joosksul juurde toota, et juba reede südapäevaks sõita Taimi Paljaku poolt soojaks ja vihmavabaks lubatud Pärnusse. Lisaks kikilipsude fabritseerimisele kavatsen tegeleda ka uue mustriliste mütside ja tuubsallide õmblemisega. Kõike seda saab katsuda Liivakaru lastemoe päeval, vaata SIIT.
Ja kes veel pole oma õnnele võimalust andnud, siis endiselt saab osaleda ühe armsa öökulli (padja) võitmsel (SIIN).

Ja kui Pärnusse ei jõua, siis peaegi-peaegi saab kikilipse ka interneti vahendusel katsuda, kes kannatada ei oska, võib mulle kohe kirjutada: lutteranna@gmail.com või SIIA.

Kommenteeri