Skip links

värviämbri duplikaat

Kuidagi dubleeriv on mu fabritseering viimasel ajal. Tundub, et loominguline ikaldus, talveuni või lihtsalt vaimuvaegus on tabanud mind, katk. Kui möödunud kord nätasin jälle lampi, siis seekord saab näha jälle midagi, mis on tehtud värviämbrist.
Eelmine kord (siin) piirdusin küll väiksema mahulise ämbriga ning ämbri traditsooniline funktsioon: hoida endas asju; jäi kah püsima. Seekord otsustasin aga kõikidest traditsioonidest loobuda ja ämbri tagurpidi keerata ja sellest ühe tumba teha, et selle peal siis istuda. Ämber ise oli mõned kümned liitrid suurem ja hoopis plekist oli. Mustri trükkisin ka ise, valge aluskangas on Kohila kaltsukast pärit, hea kangas on, tahaks veel saada seda sealt!
Ja saab see, kes viitsib, vihjeid sellise keskkonnasõbraliku istumisaluse tegemiseks raamatust Ideid maailma päästmiseks. Ja see, kes ise teha ei viitsi, võib pilte vaadata ja on lahkelt oodatud liituma fabritseeritud aktide facebooki lehega SIIN.
Ja eriline tänan kõigile, kes mind oma kommentaaridega ikka rõõmustavad, je!


Kommenteeri

  1. Nõustun Iiakaga eksole haha. Ja tõelise käsitöölisena olen ka ise sellist kartulitrüki tehnikat viljelenud (millalgi mingi kell kolm öösel või nii), aga vaevalt see kuidagi sinuga seotud oli.

  2. Muide, mis ajatsoonis su blogi enda arust tegutseb üldse? See näitab, et praegu on kell 19:17, kuigi kodus on kell 05:17 ja mul 22:17, niiet see on mingi USA läänekalda ajatsoonis sul.. iseenesest mõistlik muidugi.

    1. Haha, võiböelda, et sa oled kartulitrüki koolkonnale alusepanija. 😀
      Ja, mis puutub sellesse aega, siis sa ei tea kunagi, kus ma olla võin! 😀 haha