Skip links

munadepüha aaretejaht – TASUTA pdf

Võib vist juba vaikselt nii öelda küll, et on üks hulki lapsi, kes on Jänes Joonsega üles kasvanud! Nimelt sellel aastal tuleb Jänes Joonas oma aaretejahiga üldsuse ette juba viiendat korda! Kahtlemata järjepidev vend; ja kahtlemata üsna jõukas vend, sest juba viis aastat järjest oma aardeid laiali jagada – see juba on midagi! 

Miks ja kuidas Jänes Joonas 2020 aastal esmasündis, saad lugeda SIIT – sealt postitusest leiad ka esimese aasta aaretejahi PDFi, mis on siiani allalaetav väga relevantne ka aastal 2024 kasutamiseks. 2021 aaretejahi materjalid on SELLES blogipostituses ning 2022 omad SIIN – see nõudis ka natuke lugemisoskust ning erinevate füüsiliste harjutuste sooritamist. Eelmise aasta mäng SIIN nõudis taskulampi, et salajased peidupaigad üles leida. 

Selleaastane mäng aga ei nõua lisavlagusallikat ega ka lugemisoskust, samuti ei ole kodudele mingeid erinõudeid: vihjeid saab peita täiesti suvalistesse kohtadesse. Oluline on see, et kõik (Jänes Joonase) peidetud vihjemunad üles leitakse ja siis Joonase poolt saadud kirja peale õigesse kohta asetatakse. 

Mägukäik: 

  1. Lõika PDF faili teiselt leheküljelt kõik munad välja & peida koju ära (õue-tuppa-kuhu iganes)!
  2. Peida külmkappi munakarbi sisse AARE! (selle leiab laps kõige lõpus tänu vihjetele)
  3. Lastele toob Jänes Joonas jänese pildiga lehe (PDF faili esimene lehekülg).
  4. Nüüd peavad lapsed Sinu peidetud munad üles otsima ja samamustrilise tähega muna asetama samamustrilise täheta muna peale!
  5. Vastuseks saab õiges järjekorras asetatud munade pealt lugeda: “KÜLMKAPIS MUNAKARBI SEES”, sealt nad lõpuks ka aarde leieavad! 

Nagu ikka, on aaretejaht sobivas vormis kirjutatuna ÜHELE lapsele ja siin MITMELE lapsele. Sobilik, väkise abiga, juba esimesest eluaastast!

Ägedat peitmist-otsimist ja palju šokolaadimune! Olen väga rõõmus kui Sa mind Instagramis jahti pidades või ettevalmistades tag-id. 

Tekst, fotod, PDF Anna Lutter 

Kommenteeri