Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Konfutsius seadis kunagi mõtte, et ära tee kellelegi seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse. Ma olen juba tükk aega juurelnud, et kas see juhtmõte toimib ka teistpidi, et tee teisele seda, mida sa tahad, et sulle tehakse. Igaljuhul lootusetu DIY entusiastina lõpetan ma selle toimimise üle arutlemise ja proovin kohe praktikas järgi.

Ilmselt ei üllata ma teid kui ütlen, et minu lemmik blogid ja blogipostitused on sisustusteemalised. Eriti meeldivad aga mulle sellised, kus saab näha, mida ja kust keegi endale tuusa koju ostnud on (või ostmata jätnud). Näiteks Miramii näitab (LINK) oma jõuluoste ja Pille-Riin ka (LINK) ja siin (LINK) näitab Mai uusi asju Hemtexi viimasest kollektsioonist. Igaljuhul alati kui keegi midagi sellist postitab, siis ma olen more than excited, sest maapiirkonnas elava mitmelapselise pere emana (haha) ei ole võimalik just üleliia tihti poodides niisama hängimas käia ja seepärast on alati tore kui ma tean, mida ja kust ma saan või tahan (Algo, kui sa juhuslikud loed, siis ma mõtlesin selle lausega, et: kust ma leian need otstarbekad esemed, milleta me majapidamises hakkama ei saa). Seega, et oma tänulikkust selliste postituste eest üles näidata, otsustasin, et teen ka ühe sellise.

Esimene asi, mida ma olen juba niiii kaua tahtnud, on see meriheinast (vist) korv. Eriti heaks teeb selle konkreetse korvi asjaolu, et ma ei pidanud seda ise ostma vaid Gerda otsustas selle mulle külla tulles tuua, jess! Korv ise on Hemtexist ja seal on neid kahes mõõdus. See suur on ülisuur, aga see väiksem, mis mul on, on täpselt paras. Väikese hind 10.95€ (LINK).

Ma olen totaalselt läbikukkunud botaanik, aga kuna piltide tegemisel on vahest ikka midagi rohelist vaja, siis on mul kodus erinevaid kunstlilli ja -taimi, mis päeva päästavad. Hemtexist sain ägedad eükalüpti oksad, ühe oksa hind 5.95€ (LINK). Midagi sellist pikka mul veel ei olnudki, nii et väga rõõmus!


Ahjaa, laenasin emspilt üheks pildistamiseks päristaime ja ma vaatasin, et see sobib täitsa hästi riiulile ja jätsin selle koos empsilt saadud potiga ka endale. Mul on selline tunne, et ta elupäevad on nüüd loetud, aga ma proovin endast parima anda.

Oma armastust igasuguste karpide ja topsikute vatsu olen ma ennegi väljendanud, seega kui ma nägin Tigeris neid plekist väga vajalikke postikuid, siis ma olin müüdud. Suurem 4€ ja väiksem 3€.


Kääridest. Neid on mul kahte sorti: ühed, mis lõikavad ja teised, mis ei lõika, aga näevad ägedad välja. Ma teen päris palju DIY juhendeid ja nendega kaasnevad sageli ka protsesspildid ja mul hakkaks endal lihtsalt igav kui ma oma (päriselt ka lõikavaid) Fiskarsi kääre koguaeg pildile sättima peaksin. Seega kui sa tunned, et vajad põhimõtteliselt mittelõikavaid, aga eriti ilusaid kääre, siis saad need 4.20€ eest Zelluloosist (LINK).

Selline postitus siis koduse ema väikestest rõõmudest. Kuidas meeldis ja kas sa tahaksid midagi sellist siin blogis veel näha?

Fotod ja tekst Anna Lutter

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.