Skip links

ostsin poest mõne asja

Konfutsius seadis kunagi mõtte, et ära tee kellelegi seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse. Ma olen juba tükk aega juurelnud, et kas see juhtmõte toimib ka teistpidi, et tee teisele seda, mida sa tahad, et sulle tehakse. Igaljuhul lootusetu DIY entusiastina lõpetan ma selle toimimise üle arutlemise ja proovin kohe praktikas järgi.

Ilmselt ei üllata ma teid kui ütlen, et minu lemmik blogid ja blogipostitused on sisustusteemalised. Eriti meeldivad aga mulle sellised, kus saab näha, mida ja kust keegi endale tuusa koju ostnud on (või ostmata jätnud). Näiteks Miramii näitab (LINK) oma jõuluoste ja Pille-Riin ka (LINK) ja siin (LINK) näitab Mai uusi asju Hemtexi viimasest kollektsioonist. Igaljuhul alati kui keegi midagi sellist postitab, siis ma olen more than excited, sest maapiirkonnas elava mitmelapselise pere emana (haha) ei ole võimalik just üleliia tihti poodides niisama hängimas käia ja seepärast on alati tore kui ma tean, mida ja kust ma saan või tahan (Algo, kui sa juhuslikud loed, siis ma mõtlesin selle lausega, et: kust ma leian need otstarbekad esemed, milleta me majapidamises hakkama ei saa). Seega, et oma tänulikkust selliste postituste eest üles näidata, otsustasin, et teen ka ühe sellise.

Esimene asi, mida ma olen juba niiii kaua tahtnud, on see meriheinast (vist) korv. Eriti heaks teeb selle konkreetse korvi asjaolu, et ma ei pidanud seda ise ostma vaid Gerda otsustas selle mulle külla tulles tuua, jess! Korv ise on Hemtexist ja seal on neid kahes mõõdus. See suur on ülisuur, aga see väiksem, mis mul on, on täpselt paras. Väikese hind 10.95€ (LINK).

Ma olen totaalselt läbikukkunud botaanik, aga kuna piltide tegemisel on vahest ikka midagi rohelist vaja, siis on mul kodus erinevaid kunstlilli ja -taimi, mis päeva päästavad. Hemtexist sain ägedad eükalüpti oksad, ühe oksa hind 5.95€ (LINK). Midagi sellist pikka mul veel ei olnudki, nii et väga rõõmus!


Ahjaa, laenasin emspilt üheks pildistamiseks päristaime ja ma vaatasin, et see sobib täitsa hästi riiulile ja jätsin selle koos empsilt saadud potiga ka endale. Mul on selline tunne, et ta elupäevad on nüüd loetud, aga ma proovin endast parima anda.

Oma armastust igasuguste karpide ja topsikute vatsu olen ma ennegi väljendanud, seega kui ma nägin Tigeris neid plekist väga vajalikke postikuid, siis ma olin müüdud. Suurem 4€ ja väiksem 3€.


Kääridest. Neid on mul kahte sorti: ühed, mis lõikavad ja teised, mis ei lõika, aga näevad ägedad välja. Ma teen päris palju DIY juhendeid ja nendega kaasnevad sageli ka protsesspildid ja mul hakkaks endal lihtsalt igav kui ma oma (päriselt ka lõikavaid) Fiskarsi kääre koguaeg pildile sättima peaksin. Seega kui sa tunned, et vajad põhimõtteliselt mittelõikavaid, aga eriti ilusaid kääre, siis saad need 4.20€ eest Zelluloosist (LINK).

Selline postitus siis koduse ema väikestest rõõmudest. Kuidas meeldis ja kas sa tahaksid midagi sellist siin blogis veel näha?

Fotod ja tekst Anna Lutter

 

 

 

Kommenteeri

 1. Sellised postitused on toredad, olen tihti leidnud asju, mida mul HÄDASTI ka enda koju on vaja.

  1. Je! Aga jah, see vist ongi nende postituste ainus miinus, et tekib nii palju asju, mida väga vaja on, haha. 😀
   a.

 2. Hei!
  Väga mõnus lugemine oli ja ma tabasin end 30 minutit hiljem veel varasemaid postisusi lugemast, nii et sajaga inspireerusin ☺! Ootan juba järgmist sissekannet ja väga suure heameelega loeksin tulevikus ka lastetoa sisustusnippidest.

  1. Je, aitäh, Kristiin! Lastetoast tuleb kindlasti juttu ja pilti, sest meil plaanis lähiajal vennad ühte tuppa paigutada ;).
   a.

 3. Pidevalt sõidan teie kodust mööda, iga kord mõtlen, et kus see äge kodu küll asub 🙂

  1. je! Me elame peaaegu Kurtna Kooli külje all. 😉
   a.

 4. Seal neid maju rohkem kui üks, aga viisakus ei luba akende taha passima tulla 😛
  Aga jätka samas vaimus, lahe vaadata, kui inimesel nii tugevalt oma stiil ja maitse välja kujunenud 🙂

  1. Haha. Akendesse passimine on mu lemmik! 😀 Algo ammu teab, et kui pimedas linnas sõidame autoga pole mõtet kontakti saavutada.
   Me oleme selles rohelises kahekordses, maja ees on mänguväljak, niiet kui kunagi siia satud, siis võib vabalt sisse piiluda ja õue mängima kutsuda. 😉

 5. Appi. Mul on ju kaa nüüd Hemtexisse vaja minna. Damn you. Ei tohi selliseid postitusi teha! 😀

  1. Haha, ma loodan, et sa arvet pärast mulle ei saada, haha 😀

 6. Peab ka Hemtexisse minema (mitte et mu jalad mind sinna tihti ei viiks), aga mul oleks ka vaja natuke rohelist tuppa ja see, mis sa välja tõid on just see, mis sobiks!
  Mulle ka väga meeldib selliseid postitusi lugeda ja kihvt oleks selliseid siit veel lugeda 🙂

  1. Jee, ma annan endast parima!
   Ja Hemtexisse peab igaljuhul minema 😀

 7. Kust sellise musta küünlajala vôib küll leida??

  1. Millist musta Sa silmas pead (vaatasin, et seal piltidel mul 6 erinevat musta küünlajalga peal)? 😀
   a.

   1. Pidasin silmas seda kuubiku kujulist aga juba leidsin, et mees tegi. Deeeem ?? nii ilus just olen otsinud taolis.

   2. Pidasin silmas seda kuubiku kujulist aga juba leidsin, et mees tegi. Deeeem ?? nii ilus just olen otsinud taolis.

    1. Haha, jep, kuubik on mehe tehtud :D, niiet selle saamisprotsess on pikem: kõigepealt tuleb leida sobiv mees ja siis on lootust küünlajalg saada. 😀

     1. Või siis laenad enda oma? Küünla tegemiseks siis?

 8. Üks vähe teistlaadi küsimus ka, kas oled mõelnud ka oma poiste riiete müümisele? Või müüd juba kuskil?Mõtlen just Pelle asju 🙂
  Olen ise ka suur musta-halli-valge fänn ja no nii keeruline on vahel leida selliseid asju..

  1. Jaa! Mul tegelikult on Buduaaris üleval mõned 50-68 suuruses asjad (aga juba leidsin tegelt, et mõned asjad on ikkagi pildistamise ajal pesus vmt olnud ja nüüd ei ole piltidel). Ma tahaks väga müüa mitu asja korraga ja kindlasti teeks mingi hea diili ka ;), lihtsalt ei viitsi neid bodysi ükshaaval mõõta ja saata. 😀
   Niiet kui huvi on, siis kirjuta lutteranna@gmail.com ja tule kasvõi vaatama (ja võta mõni sõbranna kaasa :D) 😉 Ma oleks megarõõmus kui kevadel kapid tühjaks saaksin.

   Igaljuhul need, mis mul üles õnnestus pildistada ja alles on, on siin: http://buduaar.ee/turg/Turg/otsing/?searchString=&marketItemsSearch=1&user=55769

   a.