Skip links

väikestele inimestele,

Suvine number Käsitööd on väljas, rõõm! Minu kaastööd on sees. Igas mõttes sees: ajakirjas sees ja saabuvale suvehooajale ehk loomuvastaselt ka toas sees, nelja seina vahel.
Veel enne seda kui Päärenit olemas ei olnud teadsin ma, et plastmassist värvilisi mänguasju minu kodus olema ei saa. Valesti teadsin! Ja isegi kui ma enda ostutunge ja süütunnet mänguasja poes olen piisavalt osanud taltsutada, investeerides siiani ainult legoklotsidesse, siis hoolitseb kogu ülejäänud suguvõsa ja sõpruskond selle eest, et Päärenil ikka piisavalt plastmassi kodus oleks ja nii tuleb mul leida järjest suuremaid avausi, kus neid lelusid hoiustada. Kui ma olen päriselt aus, siis tegelikult Päärenile enamus nendest asjadest meeldivad ja senikaua kui need lelud ajutises mängutoas nelja seina vahel püsivad ja minu valgest tüünesse elutuppa ei tungi, meeldivad nad mulle ka.
Et aga Päären kogu päev oma värviliste asjadega teises toas ei peaks paiknema, otsustasin ma teha selliseid mänguasju ja mängukohti, mis ka minu maitsemeeltele vastuvõetavad on. Head lapsevanemad, teie ees on mänguasjad, mida ei tule lastetuppa ära peita.
Ideed, teostus, tekst ja stiil – mina
Fotod – Jaana Süld, vaata teisi tema tehtud heasid fotosid SIIT!
Modellid – Lenna, Lola, Melanie, Päären ja Robin kah
Tänan Laura, Jaanat ja Kaarinat, kes oma imearmsaid lapsi ja söögilauda lubasid!
Suvenumbris olevale kolmele lastetoaprojektile leiab lisa sügisnumbrist.
Ja kui ise teha ei taha, siis mõningad ajakirja piltidel olevad eksponaadid on müügil ka Telliskivi loomelinnakus asuvas sisustussalongis Sidruniga tee (vaata SIIA), tellida võib minult ka.

Kommenteeri