Skip links

lennu-, käimis- ja nokkimisvõimetud öökullid

Mäletan selgelt seda tunnet, kuidas juba umbes seitsme aasta jagu aega tagasi keskturu suvises melus ühele õnnetule tuvile peale astusin. Ise olin sinna basaarile sattunud otse tantsupeoproovilt, jalas õhukese tallalised tantsusussid ja seljas paljad sääred. Ja siis mäletan veel seda, kuidas üks teinekord peale jalgrattasõitu koju tagasi jõudes avastasin, et magamistuppa on sisse lennanud kaks pääsukest. Sellel hetkel oli kogu maailm pääsukesi täis: voodilinad, põrand, õhk ja aknalaud; kaos.
Ja kui ma veel Hitchcocki “Linnud” ka ära vaatasin, siis sellest aitas. Juba mõned aastad kardan ma kõiki elusaid linde, tugevalt ja sügavalt. Hoopis teine lugu on aga lennu-, käimis- ja nokkimisvõimetute lindudega, eriti öökullidega, nad on täitsa toredad.
Ja kui Sulle ka sellised elutud isendid meeldivad, siis juunikuu Pere ja Kodu on varustatud öökullipadja tegemisõpetusega, täpselt sama juhendi võib leida ka minu raamatust Ideid maailma päästmiseks (SIIN). Lisaks juunikuunumbrile võis öökulle näha ka veebruari Pere ja Kodust ja muidugi võib neid näha mitmete uute omanike voodites ja ka Sidruniga tees (SIIN).

Ja kui omanimelist öökulli tahad,
siis kirjuta mulle
(lutteranna@gmail.com), saab endale 28 euro eest.
Ilusad fotod imeline Jaana Süld (vaata SIIA) ja vähem ilusamad mina.

Kommenteeri