Skip links

öökullid 2.0

Kui midagi on võimalik edasi lükata, siis ma olen täpselt see inimene, kes hakkab edasi lükkama. Lükkan täpselt nii kaugele, et napilt enne tähtaega hakkama saan. Karmim juhtum on aga see kui tähtaega üldse ei ole või kui ma olen selle enda jaoks ise püstitanud, sest siis ma lükkan asju väga (väääääääga) palju edasi. Siit moraal, kui keegi peaks tahtma minuga midagi koos teha, siis ole karm ja pane tähtaeg paika!
Nii ma olen siis jaanuarist (jep, kuus kuud) alates lükanud edasi uute öökullimudelite (öökullid 2.0) tegemist. Koguaeg olen nagu natuke ikka teinud, aga kuidagi valmis ei saanud kuni ma siis otsustasin, et panen lastevaba nädala (tervitused ämmale!) endale viimaseks deadlineiks. Ja tundub, et saingi hakkama! 10 täiesti uut öökulli mudelit on tänasest epoes üleval.

Ja kui te nüüd mõtlete, et miks ma sellise veidrusega tegelen ja mis nende öökullidega teha saab, siis öökullide tekke loo panin juba ükskord ammu blogisse kirja. Ja kui aus olla, siis ega öökullil endal otseselt mingeid funktsioone ei ole – ühegi äppiga teda juhtida ei saa, samuti puudub võimalus teda laadida või oma käekellaga syncida. Niiet täiesti ebapraktiline toode. Küll aga on võimalik öökulli igal ajal kallistada, temaga rääkida ja mängida. Meelispesapaigad on neil voodid, kuid sobib hästi ka riiul või aknalaud. Öökull võib olla ilma tikandita armas sisustuselement ja kaisukas, kuid sellele saab anda ka personaalse kujunduse – tikkida peale lapse nime. Või siis teha tikandiga padi katsikukingituseks koos nime ja kõigi olulistema sünniandmetega (kuupäev, kell, kaal, pikkus). Või siis sobib öökull – kui tarkuse sümbol – hästi lasteaia lõpetamiseks, kooli alustamiseks või ka doktorantuuri lõpetamiseks.

Selleks, et oma suurt töövõitu tähistada jagan eksklusiivselt sooduskoodi, millega saab kõik öökullid maikuu lõpuni (23.-30.05.2018) 20% soodsamalt!
Soodustuse saamiseks sisesta kupongi lahtrisse kood “juhuu!”

Fotod ja tekst Anna Lutter

Kommenteeri

  1. Lihtsalt nii vinged öökullid!!! Ma olen enda peale nii vihane, et seda postitust eile ei lugenud ? ja tellimisel sooduskoodi ei kasutanud ?

    1. Aitäh, armas Anette!
      Oih, ma saadan Sulle koos öökulliga lohutuseks koodi, millega järgmise öökulli soetamisel sama trikk juhtub!
      a.