Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Me oleme valmis! Võinoh kui nüüd lõpuni aus olla, siis tuba (loe: väike nurk kitsas ruumis) on valmis, sest ma ei ole kindel, et keegi üldse saaks valmis olla millekski selliseks, mida ta kunagi varem kogenud ei ole – kahele lapsele emaks-isaks olemiseks. Igaljuhul püüdsin selle väikese nurga meie magamistoas kujundada beebile nii hea, kui ma vähegi oskasin, et oma edaspidiseid altminekuid (kahe) lapse vanemana natukenegi leevendada.

DSC_7151

Kui alles pooled dekoratiivasjakesed vajalikud esemed paigas olid, arvas Algo, et juba võiks aidata, siis siiski otsustasin ta kriitikameelt eirata ja tekitasin seekord, võib-olla endalegi ootamatult, suhteliselt paljude detailidega lahenduse. Andsime kolmekesi kõik oma panuse beebinurga valmimisse. Aga nagu ikka, tuli Algol kõige rohkem tööriistu käsitleda ja liivapaberit kulutada. Sellest hoolimata andsime Pääreniga siiski ka oma.

Kuna olen peale oma Instagramis (jälgi mind @lutteranna) tehtud postituse saanud mitmeid kirju ja küsimusi teemal, kust ma midagi ostsin ja kui palju maksis, siis avan natuke beebinurgas olevate esemete päritolu. Võin juba etteruttavalt öelda, et ei ole otse Hiinast kõik.

DSC_7201
DSC_7161
DSC_7248

Päären panustas tuppa oma graafilise lehega, mille pealkiri on “Vend”, pildiraam pärit Prismast (hind ~3 eurot) . Lisaks sellele laenas ta riiulile ka oma puidust traktorit ja koera (Lohulelu, LINK, traktori hind 11.50 eurot, koera hind 1,80 eurot) ning keraamilisi loomi karu, orav ja kass, mis on pärit Hemtexist (LINK, ostsin need juba kunagi ammu allahindluse ajal äkki 4-5 euroga). Puidust majakujuline riiul on Algo tehtud.

DSC_7312
DSC_7324
DSC_7276

Superkangelase maskiga vimpli tegin mina ja seda hoidev nagi on kunagi Ikeast (LINK, kahe nagi hind ~1.99 eurot) ostetud nagikomplektist ülejäänud isend. Ise olin ka üllatunud, et me selle keldrist üles leidsime, jess! Musta nööri külge seotud “mütsi tutid” tegin ka ise, kasutasin juba olemasolevate lõngatokkide lõppe ja poolikuid tokke, seega väga kasulik üleskasutusprojekt.

DSC_7350
DSC_7265
DSC_6227
DSC_7330

Tekkide arvu järgi võiks arvata, et ootan kolmikuid või nelikuid või vähemalt seda, et kaksikud sünnivad südatalvel. Tegelikult ei suutnud ma nende kangaste (päris Abakhanist LINK) hulgast lihtsalt ühtegi elemineerida. Ristikestega kootud tekki mõtlesin kunagi ammu juba endale teha, kuid kui avanes võimalus beebile teha, siis tundus see igati realistlikum idee. Lõng on pärit Karnaluksist (LINK, hind 4,06 eurot tokk). Beebivoodi saagis välja, lihvis ja värvis Algo. Voodi põhja saab hiljem alla lasta. Madrats on pärit 4kids.ee lehelt (LINK, hind 25 eurot), lõikasime (loe: Algo lõikas) selle natuke lühemaks, sest voodi oli erimõõdus, et magamistoas olevat ruumi maksimaalselt ära kasutada. Kummidega linad õmblesin ka ise, neid on kapis veel.

DSC_7338
DSC_7234
DSC_7174

Elevandiga body on pärit Reserved-ist (LINK, hind vist ~ 6 eurot). Pilvekujuline riidepuu Tigerist (LINK, hind vist ~3 eurot). Pesulõksud olid tavalised puidust, empsi varudest sain, värvisin need musta spreiga üle.

DSC_7275
DSC_7296
DSC_7290
DSC_7239
DSC_7195

Seinariiuli ja selle kandurid tegi Algo vineerist ja värvis spreiga üle. Maja- ja pilvekujulised padjad on minu õmmeldud. Ümmargune väike karp Ikeast (LINK, komplekti hind 12.99 eurot). Ammu igatsetud lightbox Scandikids-ist (LINK, hind 45 eurot). “Lamp” juba kunagi ammu kangasjuhtmest (LINK, hind (juhe + laeroset+ pirn + pesa) ~30 eurot).

DSC_7201
DSC_7256

Traadist majakujuline riiul Tigerist (LINK, hind 5 eurot), originaalis oli valget värvi, aga Algo spreitas mustaga üle. Must sprei – meie pere lemmik! Papud mõni aeg tagasi H&M-ist (LINK, hind allahindluse ajal oli vist 5 eurot).

DSC_7277
DSC_7144
DSC_7183

Vaiba tõin endaga juba mitu aega tagasi kaasa USAst (hind ~25 eurot). Kummut on ka juba väga vana, ostsime selle kunagi oma esimesse üürikorterisse Jyskist (analoogne LINK, hind 129 eurot). Meie kummut oli ostes musta värvi ja ise pärast värvisime selle üle. Tool on pärit Plushdeco-st (LINK, hind 80 eurot). Öökullid tegi annalutter (tellida saabläbi Facebooki LINK, hind suur 28 eurot ja väike 24 eurot). Ja nüüd vist on kõik detailideni ära käsitletud.

Fotod ja stiil: Anna Lutter

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.